BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13746199
nr 1374 6199
Ljusstakar
2 st, 1800-tal, sengustaviansk stil. Höjd: 23-24cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:19:53
1.000 kr